بانک بازی مجموعه ی تخصصی عرضه ی بازی و سرگرمی…

ما و مشتریان مایک دغدغه ی مشترک داریم و آن هم وجود یک تیم متخصص برای انتخاب بهترین سرگرمی ها هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان است. بی شک در دورانی که تخصص در هر زمینه ای حرف اول را می زند هنوز در کشور ما خلا بزرگ تخصص گرایی در زمینه ی بازی و سرگرمی وجود دارد.

تیم ما با سالها تلاش و تعامل با والدین دراین مسیر همراه شماست تا  بتوانیم با بهترین محصولات و بهترین  اطلاعات شما را  در انتخاب درست یاری کنیم.

با خرید از وبسایت بانک بازی نه تنها یک سرگرمی بلکه دانشی برای ساختن لحظات لذت بخش به دست می آورید. این دانش شما را یاری می کند که بتوانید با کسب اطلاعات دقیق و جامع  بهترین بازی و سرگرمی را انتخاب و از آن لذت ببرید.

21445060
OJZ2L41

 

مجموعه ای از بهترین برندها…

اگر سری به فروشگاه های عرضه ی محصولات سرگرمی و اسباب بازی زده باشید بی شک با حجم انبوهی از محصولات بی کیفیت چینی مواجه شده اید که نه مواد اولیه ی مرغوبی دارند و نه ماندگاری خوب .

از آنجایی که هیچ چیز جای کیفیت را نم یگیرد و این به خصوص در زمینه ی کار کودک اهمیت دو چندان دارد گروه بانک بازی در تلاش است با کیفیت ترین محصولات را به شما عرضه کند و در این راستا از تولید کنندگان کالاهای با کیفیت ایرانی حمایت نموده و سعی دارد هر چه بیشتر به رشد و ارتقای محصولات با کیفیت داخلی کمک کند. البته کارهایی که مشابه ایرانی ندارند با وسواس بسیار از بهترین برند های خارجی تهیه و عرضه می شوند.

 

لذت یک پشتیبانی سریع!

تیم بانک بازی یکی از نقاط قوت خود را پشتیبانی سریع محصولاتش می داند. ما به طور کامل در بخش پشتیبانی آماده ایم که به سوالات شما در زمینه ی بازی ها پاسخ دهیم و شما را برای خریدی موفقیت آمیز راهنمایی کنیم.

در بخش مجله و نقد و بررسی محصولات تلاش می کنیم تا به سوالات شما به طور کامل پاسخ دهیم. امیدواریم که شما عزیزان بتوانید به کمک این مطالب نسبت به خرید خود اطلاعات جامعی کسب کنید.

همچنین پشتیبانی بانک بازی در طول هفته از ساعت 8 صبح تا 8 شب به صورت تلفنی و آنلاین آماده ی پاسخ دهی به شما عزیزان در سریع ترین زمان ممکن است. ما برای ساختن لحظات شاد شما تنهایتان نمی گذاریم.

64652
why01

 

سیاست های قیمت گذاری

تیم بانک بازی همواره تلاش می کند با تهیه محصولات از مراجع اصلی و ایجاد فضای برد_برد برای خریدار و عرضه کننده، قیمت هایی عادلانه برای محصولات در نظر بگیرد.

این مجموعه البته در کنار تلاش برای قیمت گذاری مناسب هیچ زمانی کیفیت را فدای قیمت پایین نخواهد کرد و تمام انرژی خود را صرف عرضه ی محصولات با کیفیت با قیمت مناسب می کند.
قیمت های ارائه شده در وبسایت بانک بازی قیمت خرده فروشی بوده که غالبا توسط شرکت های تولید کننده به صورت مصوب تعیین می شود. در مواردی که کالاها وارداتی باشند قیمت ها بر اساس مدل های مشابه در بازار در نظر گرفته می شود.
به طور دوره ای محصولاتی که بیشتر تقاضا را دارند در بخش پیشنهادات شگفت انگیز قرار می گیرند. همچنین برای کاربران در مناسبت های مختلف کوپن های تخفیف در نظر گرفته شده است که همه ی این تخفیفات برای اعضای باشگاه مشتریان اطلاع رسانی می شود.

 

پیوند دانش و سرگرمی…

خوشحالیم که اولین تیمی هستیم که توانسته دانش روانشناسی را با بازی و سرگرمی پیوند دهد و به علاقه مندان این حوزه کمک کند که بتوانند با آگاهی از تاثیرات بازی بر روح و روان انسان اقدام به تهیه محصولات مورد نظر خود نمایند.

حل مسائل آموزشی رفتاری کودکان کار دشواریست که با کمک گرفتن از ابزار بازی و سرگرمی می توان آن را به یک فرایند لذت بخش تبدیل کرد. در این راستا داشتن دانش روانشناسی و شناخت بازی ها در کنار هم، تخصصی است که کمک بسیاری هم به والدیدن هم به آموزش دهندگان در حوزه ی کودک می نماید تا بتوانند از قابلیت های بازی در حل مسائل رفتاری و آموزشی کودکان استفاده کنند.

خوب است بدانید که مدیریت وبسایت بانک بازی با داشتن تحصیلات آکادمیک روانشناسی اشراف کاملی بر این موضوع دارد و می تواند بهترین گزینه ها را متناسب با روحیه و توانایی تان به شما ارائه کند.

66066