یکی از اولویت های فروشگاه بازی و سرگرمی بانک بازی رضایت خاطر مشتریان است در همین راستا مجموعه بانک بازی می کوشد تا هر سفارش در سلامت کامل و شرایط مطلوب به دست مشتری برسد. بااین وجود به دلایل بسیار ممکن است مشتری بخواهد سفارش خود را مرجوع کند. در این شرایط خدماتی تحت عنوان خدمات بازگشت کالا به مشتری ارائه می شود.

1. اگر کالای خریداری شده ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

تیم خدمات پشتیبانی و ارسال وبسایت بانک بازی تمامی کالاهای باتری خور و الکترونیکی را با هماهنگی مشتریان قبل از ارسال تست سلامت می کند. با این حال اگر بعد از تحویل کالا، مشتری ایراد فنی یا فیزیکی در کالا مشاهده نمود می بایست تا 24 ساعت مساله را به پشتیبانی اطلاع دهد و پس از هماهنگی، حداکثر تا 7 روز جهت بازگشت کالا اقدام کند.

تبصره 1: لازم است جعبه ی اصلی محصول و دفترچه راهنما و تمامی متعلقات تا هفت روز نگهداری شوند. استفاده از خدمات بازگشت کالا تنها در صورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه ی اصلی خود به انبار بانک بازی تحویل داده شود.

تبصره 2: برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا اطلاعات دیگر، یا پاره و مخدوش بودن جعبه ی اصلی استفاده از این خدمات را از بین خواهد برد.
تبصره 3: این سرویس اشکال های ظاهری مثل شکستگی و خط و خش که در اثر استفاده نادرست ایجاد شده باشد را شامل نمی شود.

2. اگر کالای خریداری شده از لحاظ ظاهری یا مشخصات با اطلاعات سایت مغایرت داشته باشد

وجود مغایرت یا کسری در اقلام همراه کالا باید تا حدکثر 24 ساعت پس از تحویل به واحد خدمات پشتیبانی وبسایت بانک بازی از طریق ایمیل یا تلفن اطلاع داده شود.
عکس محصولات جهت معرفی محصول است و ملاک سفارش اطلاعاتی است که هنگام ثبت سفارش تایید می گردد. بنابراین مشخصات ظاهری نظیر رنگ شامل این سرویس نیست.
این سرویس برای اقلامی که بسته بندی آنها بدون خرابی و پارگی و محصول مورد نظر بدون استفاده بازگردانده شود فعال است.

تبصره: اگر مغایرت بدون باز کردن بسته بندی محصول قابل مشاهده باشد محصول نباید از حالت اورجینال خارج شود و اگر این مغایرت بعد از تست و یا با باز کردن محصول مشخص شود کالا باید به همراه بسته بندی اصلی که بدون پارگی و آسیب دیدگی است به همراه ضمائم شامل اشانتیون ها مرجوع گردد.

3. اگر مشتری از خرید خود منصرف شود

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی کالا فقط در مواردی که بسته بندی کالا باز نشده باشد، بدون باز کردن وکیوم کالا یا بسته بندی اصلی مقدور است . در مورد کالاهای دارای وکیوم حتی اگر از محصول استفاده نشده باشد ولی جعبه گشایی شده باشد این سرویس غیرفعال می گردد.

اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد می توانید با هماهنگی کارشناس پشتیبانی سفارش خود را کنسل کنید.

در کالاهایی که پس از تحویل به دلیل انصراف خریدار مرجوع می شوند هزینه ارسال برعهده ی خریدار است.

کاربر گرامی، لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی بانک بازی تماس گرفته و از ارسال کالا بدون هماهنگی با بانک بازی جداً، خودداری فرمایید.

return

4. اگر بر اثر حمل و نقل کالا آسیب دیده باشد

با توجه به اینکه تمام کالاها با رعایت تمام نکات ایمنی و بسته بندی دقیق از طریق پست یا شرکت های حمل و نقل معتبر ارسال می شود چنانچه بنابه اظهارات مشتری کالا در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد شرکت مورد نظر خسارت را جبران خواهد نمود.

بنابراین مشتریان گرامی باید از تحویل گرفتن مرسولاتی که با بسته بندی های مخدوش به ایشان ارائه می گردد امتناع نموده و مرسوله را برگشت بزنند و سپس از طریق تماس با بخش پشتییانی وب سایت بانک بازی مراتب بازگشت و ارسال مجدد سفارش خود و یا انصراف از خرید را پیگیری نمایند. شایان ذکر است که در صورتی که سفارش به صورت مخدوش و آسیب دیده از مامورین پست تحویل گرفته شود اداره ی پست مسئولیت خسارت وارده را برعهده نخواهد گرفت و بانک بازی تعهدی برای جبران خسارت نخواهد داشت.

تذکر مهم: معمولا بسته هایی که در حین حمل و نقل دچار آسیب جدی می شوند به مامورین پست تحویل نمی شود و مرسولات در انبار اداره می مانند تا به آدرس فرستنده برگشت بخورند. مشتریان نباید جهت دریافت این گونه بسته ها به اداره پست مراجعه کنند. در صورت تحویل بسته به مشتری مرسوله از شرایط بیمه خارج شده و قابل برگشت به بانک بازی نخواهد بود.

پس از بررسی کالاهای مرجوعی توسط تیم خدمات پشتیبانی بانک بازی چنانچه کالایی بدون دلیل مشخص به صورت مخدوش مرجوع گشته باشد دوباره برای مشتری ارسال می شود و در صورتی که مشتری کالا را دریافت نکند کالا 1 ماه نزد بانک بازی امانت می ماند و این وبسایت هیچ تعهدی بابت نگهداری بیشتر این قبیل کالاها ندارد.

هزینه ارسال چطور محاسبه خواهد شد؟

  • اگر ایراد فنی، وجود مغایرت و یا آسیب دیدگی کالا به تایید کارشناس بانک بازی برسد، هزینه های ارسال بر عهده ی بانک بازی است.
  • در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناس بانک بازی، هزینه های ارسال و دریافت مجدد کالا، بر عهده مشتری خواهد بود.
  • جهت واریز هزینه پست به حساب مشتری، رسید پستی با مهر و شماره پیگیری شرکت پست باید همراه کالا به آدرس بانک بازی ارسال شود. همچنین تصویر رسید پستی کالا باید به آدرس ایمیل پشتیبانی بانک بازی (support@bankebazi.com) ارسال شود.