بانک بازی

جرقه ی شروع کار بانک بازی از احساس یک نیاز بود. موسس این مجموعه که از علاقمندان به حوزه بازی و آموزش کودکان است، از سال 1390 فعالیت خود را تحت عنوان مدیر فروشگاه بازی فکری اندیشه آغاز نموده است.

ایده ی اولیه راه اندازی یک فروشگاه بازی و سرگرمی از آنجایی آغاز شد که برای تهیه بازی های مناسب فرزندمان به فروشگاه های مختلف مراجعه می کردیم و پس از صرف زمان و هزینه ی زیاد اغلب به دلیل در دسترس نبودن بازی های با کیفیت و اطلاعات تخصصی پایین فروشندگان در مورد بازی ها، به مشکلات جدی بر می خوردیم. یا محصولاتی که می خریدیم مناسب سن و توانایی های کودک نبودند و یا کیفیت، کارایی و ایمنی مناسبی نداشتند.

زمانی که احساس کردیم این دغدغه ی بسیاری از والدین است، ایده راه اندازی یک مجموعه ی تخصصی بازی و سرگرمی در ذهن ما شکل گرفت و تصمیم گرفتیم تمامی تجربیات بد گذشته ی خودمان را به تجربیات لذت بخش برای مشتریانمان تبدیل کنیم. و پس از 8 سال تجربه ی فروش حضوری و غیرحضوری، تعامل با والدین و کودکان و شناخت نیازها و سلایق مختلف، اکنون با راه اندازی وبسایت فروشگاه بانک بازی فعالیت خود را دنبال می کنیم.
در بانک بازی ما یک هدف داریم و آن هم ایجاد بستر مناسب برای دسترسی تمام کودکان و نوجوانان ایران به بازی های باکیفیت در سایه افزایش دانش و آگاهی والدین در مورد بازی ها و اهمیت آنهاست.

بهترین سطح خدمات و پشتیبانی

ضمانت اصالت کالا

مجموعه ای از بهترین برندها

پرداخت آنلاین

با استفاده از سریعترین درگاه های بانکی

نقد و بررسی محصولات

جعبه گشایی و آموزش ویدئویی و متنی

پشتیبانی آنلاین و تلفنی

پاسخ به سوالات و مشکلات

ارسال سریع سفارشات

تحویل درب منزل درکوتاه ترین زمان